Forum Forum Fanów Ogame Strona Główna Forum Fanów Ogame

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze mamy nas szczepiły i pewnie większość z nas ospę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Fanów Ogame Strona Główna -> Kilka rad dla początkujących
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juukla




Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 749
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Finland

PostWysłany: Wto 0:40, 25 Mar 2014    Temat postu: Nasze mamy nas szczepiły i pewnie większość z nas ospę

Polecam Darka z Nefretete Nad Sudołem - jest super i chodze do niego juz od 5 lat wiec wiem co mowie [link widoczny dla zalogowanych] Dlatego zdecydowalam sie na pensetke, kilka szarpniec i spokoj kilkunastodniowy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Szkoda, że nikt się nie odezwał...ja jestem nadal chętna...sama nigdy nie wezmę się za siebie...niestety...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

do tego masaĹź twarzy, maseczka [link widoczny dla zalogowanych] Faktycznie przykra historia.

NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Mnie też bolał kiedyś jak siadałam wstawałam...i wogóle prawie ciągle i okazało się ze mam torbiel 5cm ale brałam hormony i znikł ... Bo jesli faktycznie tak jest,ze im wiecej sie jej je, tym wiecej sie chudnie, a ty jak piszesz,jestes caly dzien poza domem, to moze to jest przyczyna? teraz gdy jest wiatr jest najgorzej bo ciagle mam wrazenie ze to widac a jak juz ktos sie patrzy to mam wrazenie ze na to,nie lubie chodzic do fryzjera.. a myslisz z ejagby pojechala kasia cerkwicka to ona by sie dostala??? [link widoczny dla zalogowanych]
Wiaj! Nie widze zadnego sensu.w tym co piszesz cbyba ty sie.zgodzisz.ze tez nie. Duzo rozumiem i umiem poprowadzic prosta rozmowe po tych 4 miesiacach. Śpię też spokojniej i dłużej dzięki niemu. Sposób domowy i głupi ale naprawdę skuteczny. 5. Dziewczyno to schudnij do normalnych rozmiarów , bo teraz to chyba jestez xl, i nie martw sie na zapas, coby było gdyby..../.., bo w najbliższej przyszłości ci to nie grozi.
[link widoczny dla zalogowanych]
i na łozko!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Fanów Ogame Strona Główna -> Kilka rad dla początkujących Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin